Hostings

Jaunajiem hostinga klientiem piedāvājam vienreizēju akciju! Pārnākot no cita pakalpojumu sniedzēja iegūstiet 6 mēnešus bezmaksas!

Piesakies tagad!
Hostings
6mēn
BEZMAKSAS
iOS/Android/Windows phone lietotnes

Mūsu uzņēmums piedāvā izstrādāt iOS/Android/Windows phone lietotnes un spēles. Piesakies konsultācijai un pasūti lietotni arī savam uzņēmumam!

Uzzināt vairāk par pakalpojumu
iOS/Android/Windows phone lietotnes
Nozaru ekspertu padomes
Nozaru ekspertu padomes

Par projektu

Nozaru ekspertu padomju mājas lapas projekts izstrādāts, lai vienuviet apvienotu informāciju un veicinātu izpratni par Eiropas Sociālā fonda projekta „Nozaru kvalifikācijas sistēmas izveide un profesionālās izglītības efektivitātes un kvalitātes paaugstināšana” ietvaros izveidoto 12 Nozaru ekspertu padomju darbu un vietnes apmeklētājiem koncentrētā veidā sniegtu informāciju par aktualitātēm tautsaimniecības nozarēs un Nozaru ekspertu padomju darbībā, kā arī nozaru kvalifikāciju sistēmas un profesionālās izglītības sasaisti.

Izstrādāts arī universāls rīks, lai maksimāli ērti varētu administrēt funkcionāli sarežģīto nozaru kvalifikāciju sistēmu profesiju kartes.

Klients

Valsts izglītības attīstības aģentūra

Prasmes

  • HTML5, CSS3
  • PHP, JavaScript, MySQL

Saites

Par mums

Uzņēmuma komanda darbojas ar mājas lapu izstrādi kopš 2007. gada. Uzņēmuma klientu lokā ir gan vietējie, gan starptautiskie uzņēmumi, gan arī valsts iestādes, tai skaitā ministrijas.

RATE, IK

JAUNĀKIE DARBI
LR Izglītības un zinātnes ministrija
Mājas lapas
LR Izglītības un zinātnes ministrija
Empire
Mājas lapas
Empire
Birkenfelds
Mājas lapas
Birkenfelds
Beauty Clinic
Mājas lapas
Beauty Clinic
Izglītības un zinātnes ministrija
Finanšu ministrija
Rīgas pašvaldības policija
Valsts izglītības attīstības aģentūra
Valsts ieņēmumu dienests
Vairāk Saules
Erica
Piche
Bauskas novada dome
Eiropas atbalsta fonds
B Hyper
T/C Dauga
Hotels in Riga
Riga Norge
Beauty Clinic
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra
Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra
PIETEIKUMA FORMA

Šobrīd jaunajiem hostinga klientiem piedāvājam vienreizēju akciju! Pārnākot no cita pakalpojumu sniedzēja Jūs saņemat hostingu 6 mēnešus bezmaksas (piedāvājums spēkā pakalpojumu plāniem Parastais, Biznesa, Profesionālais un individuāliem risinājumiem). Piedāvātā atlaide ir spēkā slēdzot ilgtermiņa sadarbības līgumu uz 24 mēnešiem. Ņemot vērā, ka essam pilnībā pārliecināti par savu pakalpojumu kvalitāti, gadījumā, ja mēs nenodrošināsim pietiekami augstu pakalpojuma kvalitāti, Jūs varēsiet atteikties no mūsu pakalpojumiem arī ātrāk.

 
Plāns:
*Obligāti aizpildāmie lauki. Jūs iegūstat
veselus:
4GB
DISKA
VIETAS
Un
tikai:
11€
MĒNEŠA
MAKSA