Hostings

Jaunajiem hostinga klientiem piedāvājam vienreizēju akciju! Pārnākot no cita pakalpojumu sniedzēja iegūstiet 6 mēnešus bezmaksas!

Piesakies tagad!
Hostings
6mēn
BEZMAKSAS
iOS/Android/Windows phone lietotnes

Mūsu uzņēmums piedāvā izstrādāt iOS/Android/Windows phone lietotnes un spēles. Piesakies konsultācijai un pasūti lietotni arī savam uzņēmumam!

Uzzināt vairāk par pakalpojumu
iOS/Android/Windows phone lietotnes
Mājas lapu izstrāde

Piedāvājam izstrādāt pārdomātu un profesionālu mājas lapu pēc pasūtījuma, izmantojot mūsu izstrādāto satura pārvaldības sistēmu, vai arī izmantojot atvērtā koda satura pārvaldības sistēmas, piemēram, Joomla, Drupal vai Wordpress.

Ar mūsu zināšanām un pieredzi iespējams izstrādāt jebkuras sarežģītības pakāpes mājas lapu un specifisku programmatūru, kuru darbināt uz Windows vai MAC datoriem (piemēram, specifiska grāmatvedības programma, noliktavas uzskaite, CRM, automašīnu svaru automātiska savienošana ar citām programmām utml.).

Ja Jūs vēlaties saņemt piedāvājumu mājas lapas vai kādas citas specifiskas sistēmas izstrādei sazinieties ar mums un mēs sagatavosim piedāvājumu atbilstoši Jūsu vajadzībām, kā arī informēsim par paredzamo programmatūras vai mājas lapas izstrādes termiņu.

Pasūtot mājas lapu pie mums Jūs noteikti iegūsiet:

Lai būtu vieglāk orientēties mūsu piedāvājumā un to izmaksās, nelieli izmaksu piemēri:

Radušies citi jautājumi? Neskaidrības? Vēlaties zināt mūsu pakalpojumu izmaksas un pārliecināties par mūsu kompetenci? Sazinieties ar mums: +371 27799970 vai info@rate.lv

Par mums

Uzņēmuma komanda darbojas ar mājas lapu izstrādi kopš 2007. gada. Uzņēmuma klientu lokā ir gan vietējie, gan starptautiskie uzņēmumi, gan arī valsts iestādes, tai skaitā ministrijas.

RATE, IK

JAUNĀKIE DARBI
LR Izglītības un zinātnes ministrija
Mājas lapas
LR Izglītības un zinātnes ministrija
Empire
Mājas lapas
Empire
Birkenfelds
Mājas lapas
Birkenfelds
Beauty Clinic
Mājas lapas
Beauty Clinic
Izglītības un zinātnes ministrija
Finanšu ministrija
Rīgas pašvaldības policija
Valsts izglītības attīstības aģentūra
Valsts ieņēmumu dienests
Vairāk Saules
Erica
Piche
Bauskas novada dome
Eiropas atbalsta fonds
B Hyper
T/C Dauga
Hotels in Riga
Riga Norge
Beauty Clinic
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra
Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra
PIETEIKUMA FORMA

Šobrīd jaunajiem hostinga klientiem piedāvājam vienreizēju akciju! Pārnākot no cita pakalpojumu sniedzēja Jūs saņemat hostingu 6 mēnešus bezmaksas (piedāvājums spēkā pakalpojumu plāniem Parastais, Biznesa, Profesionālais un individuāliem risinājumiem). Piedāvātā atlaide ir spēkā slēdzot ilgtermiņa sadarbības līgumu uz 24 mēnešiem. Ņemot vērā, ka essam pilnībā pārliecināti par savu pakalpojumu kvalitāti, gadījumā, ja mēs nenodrošināsim pietiekami augstu pakalpojuma kvalitāti, Jūs varēsiet atteikties no mūsu pakalpojumiem arī ātrāk.

 
Plāns:
*Obligāti aizpildāmie lauki. Jūs iegūstat
veselus:
4GB
DISKA
VIETAS
Un
tikai:
11€
MĒNEŠA
MAKSA